Prawidłowe zarządzanie przestrzenią w mieszkaniu czy w domu jest kluczem do utrzymania porządku, estetyki i funkcjonalności wnętrz. Aby zyskać więcej miejsca do przechowywania warto postawić na szafy na zamówienie. Nowoczesne szafy tego typu tworzone są zgodnie z naszymi potrzebami, a dodatkowo mogą być one też idealnie wpisane w już istniejącą zabudowę pomieszczenia. 

Szafy na zamówienie – czy znasz ich zalety?

Decydując się na zmiany w mieszkaniu stawiaj na funkcjonalność! Szafy na zamówienie to meble, które pozwolą lepiej zarządzać przestrzenią w naszych domach – mówią specjaliści marki Rega Meble z Bielska-Białej, która tworzy wysokiej jakości szafy na wymiar. Nowoczesne szafy na zamówienie spełnią nasze marzenia o oryginalnych wnętrzach dopasowanych do naszych potrzeb – przekonują. Wśród licznych zalet tego rodzaju rozwiązania warto wymienić przede wszystkim wykonanie mebla zgodnie z naszymi oczekiwaniami: od samego początku nasze zamówienie traktowane będzie bardzo indywidualnie, sami będziemy mogli zadecydować o tym z jakich materiałów wykonana jest nasza szafa. Wybór jest niezwykle szeroki: poza klasycznymi płytami meblowymi szafy na zamówienie mogą być również tworzone z litego drewna, płyt fornirowanych, płyt drewnopochodnych. Sami też dobierzemy akcesoria do wnętrza szafy, co będzie miało kolosalne przełożenie na cenę mebla. 

Szafy na zamówienie – mebel, który cieszy oczy!

Zaletą szafy na zamówienie jest bez wątpienia fakt, że jest to produkt na indywidualne zamówienie – nie musimy obawiać się, że u kogoś znajdziemy podobną konstrukcję. Projektanci stale urozmaicają ofertę, możemy więc wybrać zarówno klasyczne fronty szafy, jak i lustra czy panele ozdobne. Zadecydujemy również o wnętrzu szafy: ilości i wysokości półek, szufladach, drążkach do wieszania ubrań.

Comments are closed.