Meble kuchenne na zamówienie to bez wątpienia ratunek dla małych kuchni, gdzie każdy metr kwadratowy jest ważny. Przemyślana zabudowa to jednak nie jedyny atut tego rozwiązania – meble kuchenne na zamówienie pozwolą na wykreowanie kuchni marzeń i stworzenie zabudowy innej niż wszystkie!

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na zamówienie?

Zastanawiając się, jak w najlepszy sposób zaaranżować kuchnię, przede wszystkim powinniśmy skupić się na funkcjonalności. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą na optymalne wykorzystanie wnętrza i nadanie mu elegancji – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Meble kuchenne tego typu mają wiele atutów – przede wszystkim klienci mogą wybierać w nieograniczonej palecie kolorów, materiałów i akcesoriów, dopasowując tym jednocześnie meble do własnych potrzeb. Zaletą jest tu też maksymalne wykorzystanie przestrzeni, co jest szczególnie ważne w mniejszych pomieszczeniach czy w aneksach. Meble kuchenne na zamówienie dają możliwość zabudowania aż po sam sufit, co przekłada się na jeszcze większą ilość miejsca. Meble takie pozwalają też na zabudowanie sprzętów kuchennych, takich jak zmywarki czy lodówki. Pozwoli to na bardziej spójną aranżację!

Meble kuchenne na zamówienie – jak są tworzone?

Proces tworzenia mebli kuchennych rozpoczyna się od dokładnych pomiarów pomieszczenia oraz stworzeniu jedne lub dwóch koncepcji zabudowy, dopasowanej do potrzeb klienta. Klient decyduje o materiałach: wybiera zarówno tworzywa (płyty meblowe laminowane, sklejka, lite drewno), jak i kolorystykę. Fronty szafek mogą być laminowane, akrylowe, lakierowane, możliwe jest też wybranie frontów z przeszkleniami. Chcąc dodać elegancji kuchni, można wybierać pośród licznych dodatków, np. paneli dekoracyjnych, dekorów imitujących drewno, szkła. Klient wybiera również wewnętrzne akcesoria.

Comments are closed.