Depilacja laserowa to proces, który w bardzo łatwy sposób może usunąć z powierzchni skóry owłosienie. Nieważne czy są to pachy, okolice bikini, nogi itp. Depilacja laserem działa na każdą część ciała uwalniając ją od tego problemu. Największa różnica jaka znajduje się pomiędzy depilacją laserową, a depilacją klasycznymi metodami to trwałość procesu. Żadna mechaniczna metoda nie jest trwała – w przeciwieństwie do metody depilacji laserem.

Sprawdź: https://depilacja.pl/

Jak działa depilacja laserem?

Depilacja laserowa opiera swoje działanie na skoncentrowanej wiązce światła. To ona rozpoczyna całą magię; jednak jest tylko pośrednikiem. Laser emitujący wiązkę światła o określonej długości fali jest urządzeniem niezbędnym. Wiązka światła natrafia na melaninę obecną w skórze czy włosach nadającą im kolor. Melanina po zmianie energii świetlnej na cieplną nagrzewa się do danej temperatury. W takich warunkach zostają zniszczone cebulki włosowe, włosy natychmiastowo wypadają i nie odrastają już nigdy! 

Ten proces zapewnia niesamowitą wygodę, ale i pewność siebie w każdej sytuacji. Niezależnie od miejsca – czy to plaża, basen czy sauna. Zawsze można czuć się pewnie i mieć skórę ,,nieskalaną” żadnymi odrastającymi włosami!

Osoby, które posiadają ciemniejszą karnację i ciemniejszy kolor włosów mają odrobinę łatwiej. Z reguły wystarczy od 4-9 serii zabiegów depilacyjnych, aby być w 100% pewnym sukcesu. Niektórzy potrzebują mniej, a inni więcej. Ludzie z ciemniejszą karnacją posiadają więcej melaniny, która łatwiej się nagrzewa i szybciej uszkadza cebulki włosowe zapewniając ich destrukcję. Jednak osoby posiadające mniej melaniny(jaśniejsza karnacja) mogą potrzebować większej ilości zabiegów. 

Wybór sprawdzonego miejsca

Każdy zabieg – nawet tak mało inwazyjny jak depilacja laserowa powinien być przeprowadzany w zaufanych miejscach. Takimi miejscami mogą być największe sieci salonów charakteryzujące się zaufaniem i doświadczeniem. Przykładem jest siec depilacja.pl posiadająca bardzo duży respekt. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/przerejestrowanie-samochodu/ Industrialny metalowy kwietnik stojący https://beesafe.pl/porady/ulga-rehabilitacyjna-na-samochod/