Łazienka i kuchnia to pomieszczenia w naszym domu, które są najczęściej uczęszczane i niezbędne do funkcjonowaniu. Łazienka służy nam do załatwiania najpilniejszych potrzeb oraz dbania o higienę osobistą i relaks po ciężkim dniu. Z kolei w kuchni przygotowujemy posiłki dla siebie lub rodziny na całe dnie. Dlatego wykonując remont starego domu, jak i wykańczając zupełnie nowy postawiony budynek, w szczególności planujemy, jak wyposażyć te dwa pomieszczenia. Niezbędne sprzęty znajdziesz w sklepie z armaturą sanitarną Frapeti, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Baterie umywalkowe łazienkowe – piękne wykończenia i wytrzymały sprzęt

W wielkich willach bogatych osób tworzone są łazienki, których wykończenie jest ze złota. Jednak nie wszystkich stać na taki luksus. Ale czy na pewno? Baterie umywalkowe łazienkowe w sklepie Frapeti idealnie wpasują się w resztę wystroju. Dzięki nim stworzymy łazienkę marzeń. W ofercie dostępne są baterie podtynkowe, otworowe, stojące, ścienne jednouchwytowe, dwuuchwytowe, a także baterie jedno, dwu i trzyotworowe. Każdy z tych modeli posłuży na wiele lat, ponieważ baterie Frapeti pochodzą od zaufanych dostawców, np. Steingerg, których produkty cechują się najwyższą jakością i będą pasować do nowoczesnej łazienki. 

Baterie kuchenne stojące – zobacz najnowsze modele na Frapeti.pl

Na stronie internetowej https://frapeti.pl/collections/baterie-kuchenne-stojace dostępne są modele o trzech znanych producentów: Blanco, Corsan oraz Steinberg. Produkty wykonane są, m.in ze stali szlachetnej. Proste wzornictwo pasuje do nowoczesnych kuchni. Baterie kuchenne w sklepie Frapeti występują w różnych kolorach. Są to przede wszystkim alumetalik, jaśmin, czarny silgranit, szarość skały czy piękna barwa kawowa. Wyciągane wylewki umożliwiają sprawniejsze mycie naczyń oraz różne tryby puszczania wody. Sprawdź je wszystkie i wybierz odpowiedni dla Ciebie model w sklepie Frapeti z dostawą do domu. 

Comments are closed.