Twój nowy, modny fotel nie jest tak wygodny, jak zakładałeś? Nie musisz tracić czasu i energii na wymianę nietrafionego mebla i poszukiwania nowego modelu. Możesz w prosty sposób  podnieść funkcjonalność fotela poprzez dołączenie do niego rattanowego podnóżka.  Gdzie i czy warto kupić stylowy podnóżek rattanowy? Sprawdź!

Stylowy podnóżek rattanowy na taras w stylu boho

Podnóżek rattanowy najlepiej sprawdzi się zestawiony z fotelem, krzesłem lub nawet kanapą wyplataną z tego samego materiału – egzotycznego surowca pozyskiwanego z giętkich pni palm rotangowych. Meble rattanowe w ostatnich sezonach cieszą się ogromną popularnością. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe meble pięknie komponują się z żywą zielenią, stając się jej spójną częścią. Rattanowe akcenty są szczególnie mile widziane w ogrodach inspirowanych stylem kolonialnym i boho. Odpoczynek w szerokim fotelu z podnóżkiem ustawionym na zalanym słońcem tarasie będzie przywoływał wspomnienie wakacji w tropikach.

Podnóżek rattanowy, podobnie jak inne meble rattanowe, mile widziany jest nie tylko na tarasach, w altanach czy na balkonach, ale również w stylowych wnętrzach. Naturalne akcenty sprawią, że salon, sypialnia albo pokój młodzieżowy staną się znacznie bardziej przytulne. 

Meble rattanowe Vimine – solidne, efektowne i ekologiczne wyposażenie ogrodowe

Zastanawiasz się, gdzie kupić podnóżek rattanowy? Poszukiwania wyposażenia do ogrodu warto zacząć od przejrzenia katalogu marki Vimine. Dodatki i meble ogrodowe Vimine wykonywane są w całości ręcznie według oryginalnych projektów. Co ważne, materiał użyty do produkcji mebli nie jest przypadkowy. Zanim rattanowe pędy zostaną przerobione na piękne meble, wzrastają na indonezyjskich plantacjach zrównoważonego rozwoju.

Comments are closed.