Odpoczynek blisko natury to najlepszy sposób na relaks. Dysponując własnym ogrodem czy tarasem możemy zaprojektować przestrzeń, która w okresie wiosny i lata zastąpi nam salon i sprawi, że chętniej spędzać będziemy wolne chwile na świeżym powietrzu. Wśród rekomendowanych mebli wymienia się fotel wiszący biały. Skąd tak duże zainteresowanie tym meblem?

Fotel wiszący biały na naszym tarasie

Wygoda, komfort i relaks – tak w skrócie opisać możemy fotel wiszący biały. To idealny towarzysz odpoczynku w leniwe popołudnia! Wewnątrz wiszącego kokonu skryjemy się przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed palącym słońcem. Kokon zawieszony jest nad ziemią, przez co możliwe staje się bujanie w obłokach!

Jak skonstruowany jest fotel wiszący biały? Konstrukcja fotela opiera się na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Taki materiał jest wysoce odporny na działanie wilgoci i pojawianie się rdzy, odkształcenia. Wierzch mebla wykonano z plecionki technorattanowej o nieporowatej strukturze. Taki materiał jest zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ścieraniem, odkształcaniem. Tworzywo na długi czas zachowuje doskonały kolor – materiał ten jest odporny na promieniowanie UV. Technorattan do złudzenia przypomina plecionkę rattanową, doskonale prezentuje się on w towarzystwie zieleni. Taki fotel wiszący biały z pewnością stanie się ozdobą przestrzeni wypoczynkowej. 

Ochrona mebli technorattanowych zimą

W okresie jesiennym i zimowym koniecznie pomyślmy o tym w jaki sposób chronić nasze meble ogrodowe przed osiadaniem wilgoci, brudem. Topowi producenci zaproponują nam pokrowce ogrodowe, tworzone z tkanin poliestrowych. Tkaniny takie posiadają gęste sploty, przez co nie przepuszczają drobin kurzu, jednocześnie pozwalając na swobodną wymianę powietrza. 

Comments are closed.

meble na taras aluminiowe zestawy na taras Meble wypoczynkowe na taras