Odpoczynek blisko natury to najlepszy sposób na relaks. Dysponując własnym ogrodem czy tarasem możemy zaprojektować przestrzeń, która w okresie wiosny i lata zastąpi nam salon i sprawi, że chętniej spędzać będziemy wolne chwile na świeżym powietrzu. Wśród rekomendowanych mebli wymienia się fotel wiszący biały. Skąd tak duże zainteresowanie tym meblem?

Fotel wiszący biały na naszym tarasie

Wygoda, komfort i relaks – tak w skrócie opisać możemy fotel wiszący biały. To idealny towarzysz odpoczynku w leniwe popołudnia! Wewnątrz wiszącego kokonu skryjemy się przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed palącym słońcem. Kokon zawieszony jest nad ziemią, przez co możliwe staje się bujanie w obłokach!

Jak skonstruowany jest fotel wiszący biały? Konstrukcja fotela opiera się na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Taki materiał jest wysoce odporny na działanie wilgoci i pojawianie się rdzy, odkształcenia. Wierzch mebla wykonano z plecionki technorattanowej o nieporowatej strukturze. Taki materiał jest zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ścieraniem, odkształcaniem. Tworzywo na długi czas zachowuje doskonały kolor – materiał ten jest odporny na promieniowanie UV. Technorattan do złudzenia przypomina plecionkę rattanową, doskonale prezentuje się on w towarzystwie zieleni. Taki fotel wiszący biały z pewnością stanie się ozdobą przestrzeni wypoczynkowej. 

Ochrona mebli technorattanowych zimą

W okresie jesiennym i zimowym koniecznie pomyślmy o tym w jaki sposób chronić nasze meble ogrodowe przed osiadaniem wilgoci, brudem. Topowi producenci zaproponują nam pokrowce ogrodowe, tworzone z tkanin poliestrowych. Tkaniny takie posiadają gęste sploty, przez co nie przepuszczają drobin kurzu, jednocześnie pozwalając na swobodną wymianę powietrza. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/przerejestrowanie-samochodu/ zobacz wiecje Industrialny metalowy kwietnik stojący