Maty silikonowe lub kauczukowe idealnie zabezpieczają i chronią dane powierzchnie. Przez ten fakt, bardzo długo blaty, podłogi, szafki, stoły, parapety nie są zarysowane ani zniszczone. Dużą żywotność mają w sobie tego typu podkładki i bardzo dużą żywotność zapewniają chronionym, przez siebie, miejscom.

Kolorystyka mat

Mata podkładka na zamówienie swoją kolorystykę zawdzięcza materiałowi, z którego została wykonana. Najczęściej jest to poliwęglan, wtedy podkładka jest przeźroczysta, kauczuk silikonowy, gwarantuje jej kolor mlecznobiały a polipropylen czarny. Czasami istnieje możliwość nadrukowania konkretnych grafik na tego typu podkładkę. Wszystko zależy od zamówienia danego klienta i jego konkretnych życzeń.

Jakie są właściwości tego typu mat?

Każda taka mata podkładka na zamówienie jest odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne i przeciwdziała wilgoci. Dodatkowo niegroźne są jej promienie UV oraz wszelkiego rodzaju związki chemiczne, w tym te zawarte w środkach czystości. Jej gładka powierzchnia powoduje, że łatwo i bezproblemowo można ją wymyć i wyczyścić, przez co jest antybakteryjna i antywirusowa. Są bez zapachu, nie starzeją się, nie gną i nie pękają. Łatwo się więc nie niszczą i nie plamią.

Uniwersalne maty podkładki

Są to produkty uniwersalne, które można zastosować dosłownie wszędzie tam, gdzie wymagana jest dana ochrona. Stosując tego typu zabezpieczenia ma się pewność, że nie ma już potrzeby martwienia się o zarysowania, plamy czy zacieki na blatach, podłodze, parapecie czy szafkach. Dodatkowo ich wygląd jest estetyczny, tym bardziej że można zamówić konkretnie to, co jest nam potrzebne. Idealny kształt, pasujący w dane miejsce, z wyciętymi, w konkretnych miejscach, otworami. W grę też wchodzi dana wielkość i określona grubość takiej podkładki.Jest to przykład uniwersalnego zabezpieczenia, które nie tylko stosowane jest w warunkach domowych, ale także w przemyśle i w biurze.

Jakie są ceny?

Wszystko zależy od materiału, z którego mata podkładka na zamówienie ma być wykonana oraz od rodzaju zamówienia. W cenie uwzględnia się powierzchnię takiej maty, czyli podaje się kwotę za 1 m2. Najczęściej jest to w granicach 75 zł do 90 lub 100 złotych za jeden metr kwadratowy. Można więc powiedzieć, że nie jest to zbyt wielki wydatek, zwarzywszy, że ochroni dane miejsce i ustrzeże, taka mata, przed większymi wydatkami, w typie naprawienia zarysowanej podłogi.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.maximat.pl/p82,przezroczysta-podkladka-na-zamowienie-dowolna-wielkosc-i-ksztalt-cena-za-1m2.html.

Comments are closed.