Jak w prosty sposób ozdobić przestrzeń wokół domu i ogrodu? Najlepszym rozwiązaniem sią dzisiaj donice przed domem! Olbrzymia różnorodność dostępnych donic sprawia, że bez trudu znajdziemy produkty dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Donice przed domem pozwolą na stworzenie ciekawej aranżacji i zaprojektowanie eleganckiej przestrzeni, która będzie cieszyć nasze oczy długi czas.

Donice przed domem – prosty sposób na piękne otoczenie domu!

Donice przed domem mogą służyć podczas każdej pory roku: wiosną wyrosną w nich zasadzone jesienią cebule narcyzów czy hiacyntów, latem wstawimy do nich sadzonki lawendy, jesienią ozdobimy je gałęziami – możliwości jest wiele. Donice przed domem pozwolą nam podniesienie estetyki, poprawienie wyglądu elegancji domu, nadanie jej charakteru. Jakie donice przed domem wybrać? Możliwości jest kilka.

Wśród najchętniej wybieranych wymienia się cementowe donice przed domem. Donice takie tworzone są z połączenia kilku tworzyw: cementu, włókna szklanego, plastyfikatora. Dzięki wybraniu takich materiałów donica jest wysoce odporna zarówno na zmienne temperatury, jak i na promieniowanie UV czy wilgoć. Donice takie tworzone są ręcznie, przez co każda z nich jest inna – to gwarancja, że nasza fasada domu czy taras będą niepowtarzalnie ozdobione. 

Technorattanowe donice przed domem

Alternatywą dla cementowych donic są donice wykonane z technorattanu – znajdziemy je w sklepie gardenspace.pl. Stanowią one dodatek do rozbudowanych kolekcji technorattanowych, przez co stanowią zarówno świetny element dekoracyjny, jak i niezbędnik, kiedy szukamy miejsca na nasze kwiaty. Donice technorattanowe wykonane są z syntetycznego tworzywa o nieporowatej strukturze – tworzywo to nie wchłania brudu, wilgoci. Donice technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów. 

Comments are closed.